08.07.2016, 11:10

Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото

Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовими стрільбами: фото

Підрозділи виконали завдання з вогневого ураження об'єктів умовного противника - як прямою наводкою, так і з закритих вогневих позицій

На одному з полігонів ЗСУ підрозділи гаубичної артилерії взяли участь в заняттях з тактичної, спеціальної та технічної підготовки, а також тренуваннях і контрольних заняттях зі стрільби і управління вогнем. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Захід проводився в певних районах на певній відстані від лінії розмежування - згідно мінським домовленостям, які Україна неухильно виконує", - підкреслили у відомстві.

Головною метою навчань стало послідовне злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польової виучки особового складу, практичних навичок командирів і штабів в управлінні підрозділами в різних видах бою.

Підрозділи артилерії виконали завдання з вогневого ураження об'єктів умовного противника - як прямою наводкою, так і з закритих вогневих позицій на різній місцевості. Заняття проводилися вдень і вночі, що дозволило якісно відпрацювати питання управління вогнем і підвищити точність влучення в ціль.

У Міноборони додали, що проведений захід має плановий характер, спрямований на підвищення бойового злагодження українських військових.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне