RU
17.08.2012, 12:29

Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)

Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)Аншлаг в Печерському суді: другий вирок Луценка (фото)
Сьогодні в Печерському суді Києва був аншлаг - зачитувався вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку у справі про розслідування отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка. Всім бажаючим в залі суду місця не знайшлося, і частина представників преси співробітники "Грифона" не пропустили. Суддя Анна Медушевська зачитувала вирок так тихо, що слів було не розібрати, і журналісти перепитували один в одного і в адвокатів, яке рішення виніс суд.

Печерський районний суд порахував доведеною вину повністю підсудних Юрія Луценка, Володимира Тарасенка та Олега Павленова, також проходили по справі. Екс-міністра засудили до двох років обмеження волі, а Тарасенку та Павленову призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних податком мінімумів.
Прокурори, які вимагали для Луценка 2,5 роки обмеження волі, залишилися задоволені рішенням суду. Адвокати Луценка мають намір подавати апеляцію на вирок.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне