06.11.2015, 18:03

Акція протесту кримських татар проти репресій в Криму

Акція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в КримуАкція протесту кримських татар проти репресій в Криму
Сьогодні кримські татари провели біля стін посольства РФ в Україні акцію протесту проти репресій в Криму щодо кримських татар. Протест був небагатолюдним - не більше 30 чоловік.

Учасники акції люди прикривали обличчя аркушами білого паперу, тримали в руках плакати і прапори кримськотатарського народу.

В акції брали участь лідери кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв і глава Меджлісу Рефат Чубаров.
Фото - Олександр Перевозник

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.