RU
08.01.2014, 15:35

Активісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фото

Активісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фотоАктивісти Євромайдану пікетували МВС та МОЗ: фото

У Києві активісти Євромайдану влаштували пікети біля Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров'я.

Кілька сотень мітингувальників вимагали звільнення затриманих активістів Євромайдану та звіту про хід розслідування справи побитої журналістки Тетяни Чорновол. З будівлі МВС до мітингувальників так ніхто і не вийшов.

Після цього активісти перемістилися в Маріїнський парк до МОЗ. Кількох активістів запросили на зустріч з керівництвом міністерства, де заступник міністра Олександр Толстанов, зокрема, заявив, що рішення про закінчення стаціонарного лікування Чорновол приймав консиліум, що складається з лікарів приватної клініки "Борис" і одного запрошеного медика. Він також підкреслив, що МОЗ не втручається в лікування, лише контролює, "щоб лікування надавалося в повному обсязі".

Фото - Олександр Перевозник


З питань придбання фотографій для використання у ЗМІ звертайтеся до відділу  продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне