RU
14.08.2014, 11:37

Активісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортаж

Активісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортажАктивісти прийшли на суд у справі про заборону КПУ: фоторепортаж

Близько ста людей прийшли до будівлі Окружного адміністративного суду Києва, який сьогодні розглядає позов про заборону Компартії. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, люди принесли до суду труну і плакати "Комуністи знищили більше 100 млн людей", "КПУ - до народного суду", "КПУ = ГУЛАГ", "Ні тоталітаризму" та інші.

Всім бажаючим пропонують забити в труну цвях. В судову залу запустили обмежену кількість журналістів, мотивувавши це невеликим приміщенням, на вході до суду стоять близько десяти співробітників міліції, в суді - представники спецпідрозділу Грифон.

Нагадаємо, перше засідання Окружного адмінсуду у справі про заборону КПУ відбулося 24 липня. Тоді суд обмежився реєстрацією учасників процесу і звіркою їх документів, після чого було оголошено перерву до 10:00 14 серпня.

8 липня міністр юстиції України Павло Петренко подав до суду позов про заборону діяльності в країні Комуністичної партії. Міністр пояснив, що в обвинувальній частині йдеться про підтримку комуністами сепаратистів і терористів в Донбасі, підтримку керівництвом КПУ військової агресії і захоплення Криму Росією, підтримку "референдумів" у Донецькій і Луганській областях та інші злочини проти держави Україна.

Фото Валерії Кондратовой.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне