RU
27.03.2014, 11:44

Тимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендує

Тимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендуєТимошенко показала особняк в Конча-Заспі: каже, що орендує

Представники громадського руху "Без парканів" відвідали особняк екс-прем'єр-міністра Юлыъ Тимошенко, розташований в елітному селищі Конча-Заспа.

За словами активістів, Тимошенко живе у двоповерховому особняку, загальна площа якого 450 кв. м. Тимошенко стверджує, що будинок вона орендує близько 10 років. Кімнат і підсобних приміщень більше 10, розмір ділянки - приблизно гектар, а виходить він в затоку Дніпра.

Активістам показали кухню, передпокій і гостьову кімнату. У спальню, ванну і на другий поверх їх не пустили - сказали, що там не прибрано.

Фото - facebook.com/bezparkaniv

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: