RU
07.04.2014, 10:50

Активісти блокують екстрений з'їзд Верховного Суду України

Активісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений зАктивісти блокують екстрений з

Учасники Майдану заблокували приміщення Верховного Суду України, де сьогодні мав пройти позачерговий з'їзд суддів України.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, близько 150 представників Правого сектора, самооборони і Автомайдану виставили блок-пости на головному вході і двох чорних ходах і не пустили в будівлю ВСУ суддів.

Як повідомляють у Правому секторі, сьогоднішній з'їзд мав "спробувати закріпити своїх найбільш одіозних представників у новому форматі судової влади".

У районі проведення пікету стоять три міліцейських автобуса, в тому числі на пікеті помічений заступник міністра внутрішніх справ Величкович. Перед будівлею Верховного Суду стоїть машина Автомайдану, біля якої вивісили манекен судді в мантії з усіма розпізнавальними знаками.

На думку активістів, "служителі Феміди поспішають, оскільки в найближчі дні Верховна Рада має розглянути законопроект "Про відновлення довіри до судової системи", який передбачає люстрацію суддів".

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне