RU
06.12.2013, 12:31

Активіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фото

Активіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фотоАктивіста "Дорожнього контролю" судить Шевченківський суд: фото
Сьогодні Шевченківський районний суд Києва приймає рішення про обрання запобіжного заходу для затриманого вчора за підозрою в організації заворушень на Банковій активіста громадської організації "Дорожній контроль" Андрія Дзіндзі.

Вхід до Шевченківського суду перекритий загоном "Беркута" і "Грифона", а також автобусом. Ще один міліцейський автобус стоїть в прилеглому до саду Нестеровському провулку. Кілька десятків силовиків знаходяться у дворі суду. Біля будівлі суду близько тисячі мітингувальників скандують "Суддя, пам'ятай, Янукович не вічний" і "Свободу політв'язням!" .

Міліція нібито затримала Дзіндзю за участь у заворушеннях на Банковій. Дзіндзя був одним з організаторів автомайдану - пробігу вулицями Києва на підтримку Євромайдану.

Фото - Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне