UA
06.09.2016, 15:44

57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди

57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди57 обшуків в 4 містах: Луценко розповів про затримання наркобанди
Столична прокуратура і співробітники внутрішньої безпеки МВС провели 57 обшуків в Києві, Кривому Розі, Кропивницькому та Дніпрі у справі про поширення наркотиків. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

"Дохід від нарколабораторії становив 4 млн грн щомісяця. Затримані організатори, наркокур'єр і інші члени наркобанди, [вилучено] велику кількість грошей, наркотиків і зброї", - написав він і опублікував фото.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне