RU
30.05.2012, 17:55

300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві

300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві300 днів Тимошенко за гратами: опозиція мітингувала в Києві
Сьогодні в наметовому містечку опозиції, встановленому на підтримку Юлії Тимошенко на Хрещатику в Києві, відбувся мітинг, присвячений 300 дням з моменту арешту лідера  БЮТ.

Мітинг вийшов нечисленним, зібралося не більше сотні осіб - жителі наметового містечка, народні депутати, в тому числі Юрій Одарченко, Андрій Павловський, Олександр Сочка, депутати Київради Тетяна Меліхова та Олександр Бригинець. Також на мітингу виступили Олександра Кужель і письменник Василь Шкляр. Соратник Тимошенко Олександр Турчинов не прийшов - був зайнятий передвиборчими питаннями.

 За підтримку Тимошенко жителі наметів були нагороджені орденом партії Батьківщина - його вручили коменданту містечка. Ще один орден дістався Галині Швидкій, яка відсиділа десять днів за те, що відрізала стрічку від вітального вінка Віктора Януковича. Вісім осіб, які голодували в Києві одночасно з Тимошенко, були відзначені грамотами президії політради партії Батьківщина, в тому числі київські бютівці Меліхова й Бригинець.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне