Зеленський робить те, що повинен

Зеленський робить те, що повинен

писатель, бизнесмен, блогер
10.12.2019, 14:55

Я не чекав від Нормандії рішення наших поточних проблем і прекрасно знаю, що ключі від миру знаходяться в Москві

Щоб довго не розмазувати білу кашу по чистій тарілці...

Мир сьогодні потрібен нашій країні не менше, ніж у 14 році. Можна скільки завгодно розповідати про ганебність Мінська-1 або Мінська-2, але російська окупаційна адміністрація була б куди гіршим варіантом.

Я б теж вважав за краще побачити не Нормандський формат, а парад українських танків на Красній площі, і Путіна з Шойгу, які зустрічають хлібом-сіллю наші добробати, але поки що, слава Богу, вмію відрізняти бажане від дійсного.

Без мирних угод минулих років Україна могла би вже не існувати в нинішній своїй формі. Можна сперечатися про якість цих угод, але не про сам факт їх необхідності. Мінські угоди врятували країну від найтяжчої військової і політичної поразки, дали можливість виграти час, реорганізувати армію, перегрупувати сили, отримати підтримку на міжнародній арені.

У цьому місці ставимо крапку. Я сперечатися не збираюся, давно для себе зробив висновок.

Читайте також - "Це була нічия". Переговори Зеленського з Путіним і підсумки нормандської зустрічі для України

Будь-яка війна, якщо це не війна заради війни (досить рідкісний випадок), закінчується миром, в якому умови диктує сторона-переможець. Нагадайте мені, російські ПДВ зайняли Київ? Наші фахівці з Особливих Операцій тримають Кремль?
Що там за виття лунає на болотах? Яка, нах, капітуляція?

Україні не потрібен мир? Потрібен. Усім потрібен мир, для того, щоб будувати і творити. Всім, окрім псів війни.

Що незрозуміло в позиції Президента? Вона недостатньо ясно озвучена? Та, куди вже ясніше. Пасаж про стіну і бетон в наявності. Про вибори і кордони. Про черговість виборів і відводів. Про амністію. Що не зрозуміло?

Ой, ви не вірите..? До того вірили, а тепер вірочка відпала? Буває. Нічим допомогти не можу.

Зеленський робить те, що повинен. Мені може подобатися або не подобатися уряд, компетентність і не компетентність людей, що прийшли до влади. Але це не питання віри. Це питання конкретних дій конкретних чиновників.

Що, минула Рада не була гребаним цирком? Була. Ну, в'їхала в неї інша гастрольна трупа, і що? Були килимні під куполом, а тепер засідають клоуни на льоду. Директорат цирку той же самий, так Ігор Валерійович і Рінат Леонідович? Тільки частка Віктора Володимировича дещо впала у вазі та в ціні. Але то таке... у того зарубіжний капітал у наявності.

Читайте також - Повний текст паризьких домовленостей 9 грудня 2019 року

Ми з вами самі їх обирали. Наші депутанги - відображення нас самих. Не вони такі - ми такі. За що проголосували, те й отримали. І президента у нас обрано демократичним шляхом. Самим що не є демократичним. Тут сумнівів немає. І, на мій погляд, після всенародно обраного двічі несудимого, це великий крок уперед. Хто не згоден - мої вітання! Відчуйте реальність - ви вже в ній живете.

Так ось...

Я не чекав від Нормандії рішення наших поточних проблем і прекрасно знаю, що ключі від миру знаходяться в Москві.

Тільки я не бачу жодної проблеми в тому, що президент України намагається отримати перевагу на міжнародній арені. А якщо не буде переваги, то буде, щонайменше, визначеність.

Визначеність - краще для нас, вона зменшує гібридний фактор. Переконливо збрехати про "настамнет" у процесі багатосторонніх переговорів - складно, і призведе до наслідків. Це теж позитивний результат. Чим ви всі так стурбовані? Поясніть мені, що за масове божевілля я бачу в мережах? Мінськ-2 вам був гуд? Порошенко вам був гуд? А тут лише від  факту нового раунду переговорів у виконанні Зеленського у половини патріотів падуча, а у другої ейфорія?

Читайте також - Зустріч N4: у Путіна своя інтерпретація домовленостей

Говорив, кажу і буду повторювати: до того часу, поки абсолютній більшості активних громадян не стане зрозуміло, що підтримувати треба курс країни, а не переможний забіг до офшорів чергової команди "народних обранців", користі не буде.

Мені все одно, хто принесе мир і визначеність моїй країні. Мені пофіг, хто повісить медалі собі на груди за отриману політичну перевагу. Мені плювати, яким буде прізвище того, хто все просере.

Мені важливий результат. Я хочу переваг своїй країні. А країна буде називатися Україною і мати свої інтереси незалежно від того, як зватимуть її президента: Петя, Вася або Вова.

І я був би щасливий, якби великі фахівці в питаннях війни, миру, футболу й великої політики, трішки притихли. Їх несамовитий вереск на пересування каравану не впливає, але створює вкрай неприємне звукове оформлення. Істерія в чистому вигляді.

Якщо ви й досі не розумієте, що вами маніпулюють не в інтересах країни, а в інтересах фінансово-промислових груп, які ведуть боротьбу за повернення сфер впливу і контроль за грошовими потоками, прапор вам у руки. Хоч охрипніть.

Побажайте нашій країні і Зеленському великої удачі й перемоги. Це буде наша перемога або наша поразка. Спільна. Спільна, незалежно від того, що ви про це думаєте.

І його перемога, як би ви його не ненавиділи, буде вашою перемогою. А його поразка, буде вашою поразкою.

У нас одна країна, якщо ви до цього часу собі цього не усвідомили. Подумайте про це у вільний час. І мир, і війна, і криза, і підйом - для нас усіх. І по іншому вже не буде.

Читайте також за темою - Зустріч у Парижі вдалася

Читайте матеріал російською: Зеленский делает то, что должен

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини