RU

Вирок Стерненку – відверте знущання над правом і перемога Росії

Вирок Стерненку – відверте знущання над правом і перемога Росії

Юрист, директор Института национальной политики
26.02.2021, 09:31

Вирок активісту Сергію Стерненку – найнебезпечніший прецедент: людина буде ув'язнена, а наклепнику за це нічого не буде

Обвинувальний вирок активісту Сергію Стерненку про позбавлення волі на строк сім років і три місяці абсолютно не має нічого спільного ні з правосуддям, ні зі здоровим глуздом. Це акт блюзнірства над правосуддям.

Цей вирок створив в Україні найнебезпечніший прецедент, коли будь-яку проукраїнськи та продержавно налаштовану людину можна лише на підставі свідомо неправдивих свідчень антиукраїнського елементу звинуватити в чому завгодно. Людина буде ув'язнена, а наклепнику за це нічого не буде.

Читайте також: Операція "заручник". Що криється за вироком Сергію Стерненку

Отже, по своїй суті, це злочинний (криміногенний) вирок, який заклав основи для:

використання правоохоронних органів і суду як інструменту розправ над проукраїнськи та продержавно налаштованими громадянами України;

майбутніх посадових злочинів силовиків і суддів, що діють під кураторством ворожих російських агентів в Україні, зокрема проти національної безпеки і правопорядку.

Читайте також: "Рішення продиктоване з Банкової". Стерненко прокоментував свій вирок – відео

У кримінології це той випадок, коли один неправомірний акт може породжувати одночасно двооб'єктні і багатооб'єктні злочини.

Судив Стерненка суддя Віктор Попревич з Донецька, особа абсолютно проросійських поглядів. До нападу Росії на Україну встановив біля свого маєтку в Донецьку бюсти Леніна і Сталіна.

Читайте також: Не на того напали. Хто такий Сергій Стерненко

Під час свого суддівства в Київському районному суді м. Донецька, Віктор Попревич обслуговував інтереси банди Андрія Ніфонтова – вимагача, садиста і вбивці, який під прикриттям Донецького УБОЗу в основному віджимав квартири у місцевих жителів.

Оголошення вироку було призначено на п'ятницю, а потім спеціально символічно перенесено на 23 лютого, щоб демонстративно показати участь Росії через її агентів впливу в справі Стерненка.

Основні бенефіціари звинувачення СтерненкаОлег Татаров, заступник голови Офісу президента України з координації правоохоронної діяльності та національної безпеки, генеральна прокурорка Ірина Венедіктова і вище політичне керівництво Російської Федерації.

Читайте також: Все має бути за законом. І щодо всіх. Але Зеленський в цьому не зацікавлений

Політична доцільність вироку Стерненку полягає в ослабленні проукраїнських позицій як в Одеському регіоні, так і в усій Україні. І одночасно в посиленні російських агентурних позицій на вищому рівні української влади. Це показник єдності ворожих сил.

Олег Татаров блискуче продемонстрував силу адміністративного ресурсу на вищому політичному рівні в інтересах країни-агресора і окупанта.

Всі матеріали автора

Читайте російською: Приговор Стерненко – откровенное глумление над правом и победа России

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини