Таємниця записів. Як Суркову й Шойгу притиснули яйця

Таємниця записів. Як Суркову й Шойгу притиснули яйця

эксперт по информационным технологиям, замминистра информполитики Украины (2017-2019 гг.)
18.11.2019, 10:11

Імовірність Нормандської зустрічі до Нового року висока як ніколи. Бо Суркову і Шойгу, які цю зустріч саботували, міцно притиснули яйця

Це раніше я радів як дитина будь-якому конкретному кроку наших "західних партнерів", яким вони хоча б побічно визнавали факт збройної агресії Кремля проти України.

Але поява у відкритому доступі записів телефонних розмов Бородая з кремлівськими бонзами через п'ять років після трагедії, здалася мені досить підозрілою. І, як мені здається, це не просто так...

Адже і їжаку давно зрозуміло, що всі прекрасно розуміють, хто насправді збив Boeing МН17 і вбив 298 невинних людей. Починаючи з прем'єра Нідерландів, закінчуючи малайзійськім прем'єром, купленим за нафту і пару ящиків простроченого тушняка, який йому підігнала найкраща подруга Арлема Дезіра - відстоювач свободи слова - представник МЗС РФ Маша Захарова. Всі й усе давно знають і розуміють.

Так з якого переляку через п'ять років після того, як СБУ надало міжнародній слідчій групі (JIT) у справі катастрофи Boeing рейсу MH17 радіо-перехоплення, вони, ні з того, ні з сього, з'являються на YouTube?

Забудьте про "невідворотність покарання винних" і про "пам'ять загиблих". Дії європейських політиків в той момент, коли вони бачать бабки російського ландромату, вельми далекі від таких високих матерій.

Давайте тверезо подивимося на прізвища людей, яких "посадила" розслідувальна група JIT. З найбільш популярних, які почали світитися на сторінках міжнародних медіа, - це Сурков і Шойгу. Перший - радник Путіна, який курирував Україну. Другий - виконавець хворих планів першого. Сурков - колишній службовець ГРУ, який досі зберігає з ними нерозривний зв'язок і використовує в своїх операціях. Шойгу - з юридичної точки зору є командиром ГРУ МО РФ.

Що пов'язує цих двох "наполеончиків", що претендують на статус пупів Землі? Дуже просто.

По-перше, слід розуміти, що злив телефонних розмов із Кремлем, JIT дало дуже дозовано. Тобто під злив потрапили конкретні персонажі з масивів в терабайти і години цих телефонних розмов. Бородай та Гіркін були людьми, близькими до Малафєєва. Крім того, їх присутність у Донецьку була логічним продовженням роботи із кримського напрямку. Гіркін, Пінчук і Антюфеєв (який пізніше став віце-прем'єром із силового блоку в уряді Бородая) були "активами" ФСБ.

А ФСБ, зі свого боку, боролося проти ГРУ (тобто проти Суркова-Шойгу) під час встановлення контролю над Донбасом.

Так чому ж у злитих розмовах фігурують тільки Сурков із Шойгу, а не, наприклад, той же Сергій Орестович Бєсєда, який світився в процесі захоплення Донбасу, як новорічна ялинка?

По-друге, чому саме в цей момент? Чому не п'ять місяців тому, коли це малайзійське чепушило почало розкривати свого рота, набитого захарівським тушняком, що мовляв "ні всьо так адназначна"? Тобто щось трапилося, щоб було політично вигідно вдарити Суркова і Шойгу. Таким чином, злив JIT об'єднує цих двох не просто так, а в конкретний момент історії - зараз.

По-третє, навіть наш відважний Маню "у-НАТО-смерть-мозку", якому потрібно терміново зняти санкції, щоб корпорація TOTAL, нарешті, відкрила російський арктичний шельф, розуміє, що "дядько Вова вже вкрай офігів"...

Лисому чму вже сто разів було сказано по телефону - "отримаєш, дідусь, що захочеш... Досить вже вийо... Давай нормандську зустріч і закриємо вже питання - арктичний шельф холоне!!!"

Але, ні... Виявляється, є долбограї, які заносять в старечі ботоксні вушка нові й нові вимоги! То розведення по всій лінії зіткнення. То попередній драфт угоди, який він, мовляв, тільки підмахне... "А ви там самі виступ "кварталу" дивіться, мені ніколи, треба ще Венесуелу віджати.." Коротко кажучи, зробив мамі Ангелі нерви вже, як тільки міг!

Ну, йому-то нічого не зробиш. Бо трубу через Балтику тягнути треба, а арктичний шельф сам себе не розкриє... Значить, треба "мочканути" тих, хто дідуся на цю дурість підмовляє. А хто ж це такі?

По-четверте, розклад між Сурковим і Козаком очевидний вже більше року. Козак хоче згорнути військові дії і продовжити цивілізований бізнес. У нього не тільки арктичний, а й чорноморський шельф стоїть. Курченко у Аксьонова ліцензії на розробку віджав, але робити, негідник, нічого не робить. Бо на Чорному морі їм швидко яйця притиснуть, якщо почнуть нахабніти. А у Суркова конфлікт у центрі Європи - останній шанс залишитися біля корита і далі таємниче нашіптувати фігню, типу "путінізму" на ботоксне вушко. У Шойгу, ясна річ, чим більше місць, куди відправляти пригожинське м'ясо з будь-якої Чувашії-Бурятії, тим краще. Більше воєн хороших і різних.

Коротше, саме тому нормандський формат не рухається.

І тут, синхронно зі сливами від JIT, вже обговорюють дату зустрічі в нормандському форматі, а Маню "у-НАТО-смерть-мозку" підстрибує від нетерпіння.

Плюс до всього, пішла хвиля публікацій про те, що, мовляв, Єрмак активно розмовляє поперемінно і з Козаком, і з Сурковим (що неможливо в цьому космосі через елементарні 2+2). Ну, з цим ясно-зрозуміло, хто ці чутки розпускає.

Загалом, я знову помилився. Імовірність Нормандської зустрічі до Нового року висока як ніколи. Бо Суркову і Шойгу, які цю зустріч саботували, міцно притиснули яйця. Це вам не санкції! Це звинувачення у причетності до терористичного акту проти громадян Євросоюзу!

Читайте російською: Тайна записей. Как Суркову и Шойгу прижали яйца

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини