Ось як! КДБ не боялися, а "Кварталу" не зуміли відмовити

Ось як! КДБ не боялися, а "Кварталу" не зуміли відмовити

эксперт по коммуникациям
23.10.2019, 13:38

Наруга над пожежею в будинку Гонтарєвої - в дусі сучасного розвитку вітчизняної "культури". Або як відбувається обдурювання українського суспільства

У гидкому й аморальному виступі Національного хору імені Григорія Верьовки в нерозумному шоу "Квартал 95" немає нічого дивного. Адже приниження та знущання над людиною взагалі і, зокрема, над тим, що зберігає ще залишки порядності й національної культури, давно вже стало трендом вітчизняного, так би мовити, "мистецтва", до якого через непорозуміння, все ще зараховують себе український шоу-бізнес і українське ж телебачення.

У гонитві за рейтингами телеканали піддаються впливу найбільш низьких, не гідних нормальної людини почуттів. Екран завалений "кварталами", "лігами сміху" з дивними персонажами з ідіотськими гримасами, гучним до непристойності удаваним сміхом й оплесками, що нагадують гімнастичні вправи. Ці дійства щедро доповнюються серіалами з безкінченними "сватами", "останніми москалями", "великими Вуйками" ... Канал, колись задуманий, як інтелігентний і патріотичний, перетворився на моральний смітник.

Читайте по темі - Чому Милованов правий або Фактор Коломойського й економіка України

Довгі роки, виховуючи в глядачеві все найпаршивіше, що є в житті - телепродюсери виправдовуються тепер, що знімають і показують те, що подобається телеглядачеві, чого хоче народ, так би мовити! Коло замкнулося!

Мова не про конкретний канал (хоч і про нього теж) - борючись за рейтинги й рекламні гроші, практично всі "йдуть за глядачем". І з'являються на екрані "дизель-шоу", боротьба екстрасенсів всіх мастей, войовничі блондинки, публічні розпродажі наречених сумнівним "зоряним" холостякам і так далі і таке інше. У перерві між цим ідіотизмом нам показують дивні серіали з висмоктаними з пальця неймовірно дурними (нерідко - краденими) сюжетами про події у вигаданих країнах і містах.

Знятий в Україні на відомих київських вулицях, цей телевізійний мотлох нагадує скоріше бенефіс акторів затрапезних московських театрів, на підтанцьовці у яких зрідка виступають українські артисти. Завершують картину "політичні" ток-шоу й новини, передбачити тон яких легко в залежності від імені олігарха - власника телеканалу.

Тотальне багаторічне обдурення українців власним телевізором, мабуть, дужче потужного російського пропагандистського апарату, на який ми традиційно жаліємося.

Читайте також - Стеб "Кварталу" над Гонтарєвою - результат оскотинення суспільства

Так що знущання над Валерією Гонтарєвою під музику української народної пісні "Горіла сосна, палала" у виконанні хору ім. Верьовки зі сцени Національного палацу "Україна" (до речі, входить в управління справами нинішнього офісу президента) - цілком у дусі сучасного розвитку, так би мовити, вітчизняної "культури". Хіба що, цей номер відрізняється тим, що в сучасних українських ЗМІ прийнято називати словом "джинса" - замовний номер. Це не була пряма трансляція - так що, не сумнівайтеся, запис із задоволенням переглянули у всіх високих кабінетах країни, ось уже півроку зайнятих "Кварталом". І не сумнівайтеся, реакція була відповідна - з гучним реготом, сльозами зловтіхи та фірмовими оплесками, характерними для завсідників першого ряду "ліги сміху".

Це так, для розуміння того, люди яких моральних якостей керують найбільшою в Європі країною, гордим і працьовитим народом, ну  й інше ...

Генеральний директор хору Зеновій Корінець сказав, що рішення співати з "Кварталом 95" про підпал будинку Гонтарєвої, приймав сам, і що йому за це соромно. Що ви знаєте про сором, пане директоре? Це було звичайне кон'юнктурне рішення. Адже пропозиція надійшла від "Кварталу", який у нинішній ситуації важко відрізнити від "Слуги народу". А "слуги", чи то пак "квартал", не зрозумієш між ними різниці, нині всюди, раптом ще якесь додаткове фінансування перепаде, та й співати-то треба не в сауні, а президентському палаці "Україна".

Читайте також - ЗАТ "Володимир Зеленський"

Біс поплутав, забув директор, що хор імені Григорія Верьовки, хоч і був створений як пропагандистська ширма (так, є й така думка), але багато років був гордим символом України, саме України, а не УРСР. Зберігав і співав твори, з якими відчайдушно боролися такі злісні вороги, як КДБ і компартія. КДБ і компартії немає давно. А хор Верьовки є. Ним продовжують захоплюватися! І в Україні, і не тільки. І те, що кожен концерт колективу - свято для слухачів, свідчить про високу майстерность і традиції! Просто треба пам'ятати про це і стежити за поставою. Нарешті, ніколи не забувати і про те, що професійним артистам з академічною освітою негоже виступати на одній сцені з "саморобкою", яка навіть нот не знає.

Втім, спробуйте згадати, коли ви дивилися по телевізору повноцінний концерт Національного хору імені Григорія Верьовки? То ж то . Не формат. Не сприйме глядач - той, який ірже над нещастям Гонтарєвої, що набралася мужності та врятувала його ж, цього самого глядача, а заодно і всю Україну, від фінансових пройдисвітів.

Читайте матеріал російською: Вот как! КГБ не боялись, а "Кварталу" не сумели отказать

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини