Наслідки аварії Boeing 737: як не стати клоуном у Тегерані

Наслідки аварії Boeing 737: як не стати клоуном у Тегерані

креативный директор рекламного агентства TABASCO, президент Клуба арт-директоров Украины
08.01.2020, 16:49

Про що і як говорити з пресою і суспільством з приводу авіакатастрофи рейсу PS 752 під аеропортом Тегерана

Україна в черговий раз опинилася в надзвичайно важкій ситуації. Цього разу - міжнародній. Трагедія з катастрофою літака Тегеран-Київ поставила суспільство й уряд перед жорстоким фактом: навіть якщо ти не бачиш себе на міжнародній арені, це не означає, що міжнародні події не помічають тебе.

Стрічка перших новин нового року "читається", як прелюдія до третьої світової. Вбивство Сулеймані - іранський Меджліс одноголосно визнав терористами Пентагон та армію США, удар Ірану по базах США в Іраку, авіакатастрофа МАУ в Ірані, відмова Ірану передавати чорні скриньки...

І це, на жаль, далеко не останні і не найбільш "нагнітаючі" заголовки й новини, з якими нам доведеться зіткнутися.
Уряд і чиновники України ніколи не були сильні в комунікаціях. Новий уряд, безумовно, королі контенту. Але контент - це всього лише частина масових комунікацій та піару. А ось вміння якісно доносити свою позицію суспільству їм явно не вистачає. Кількість згенерованих зашкварів, які народжуються з невміння спілкуватися з пресою і людьми, дозволяє новим скандалам і фейкам генерувати лише нові скандали та фейки, часто й на рівному місці. І в ситуації, що склалася, все набагато складніше і жорсткіше.

Читайте також - Катастрофа Boeing 737: Москва б'є з носка і сльозам не вірить

Одна неправильна дія, формулювання, натяк моментально може скомпрометувати всю країну. Так тільки за останні кілька годин два некомпетентних за фактом "органи" вже встигли наговорити на скандали.

Посольство України в Ірані відзначилося заявою, що аварія була викликана несправністю двигуна, але, ймовірно, отримавши люлей з Києва або злякавшись власної "поінформованості", видалило цей текст. Проте, його встигло прочитати британське Daily Mail і, зрозуміло, весь світ. А це відразу викликає питання: чому українська сторона відразу спробувала висловити версію того, що винна авіакомпанія? І на якій підставі, не отримавши інформацію з чорних скриньок, посольство ділиться такими висновками.

Вже відзначився велелюбний глава парламентського комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко: "Літаки самі по собі зсередини не загоряються. І цього цілком точно ніколи не було з літаками МАУ". Це вже офіційна позиція чи главі комітету з питань зовнішньої політики можна ляпати язиком?

Упевнений, нарциси, ідіоти і шкідники знайдуть, що додати, щоб зловити зайвий хайп або похизуватися експертністю на місці катастрофи.

Читайте також - Авіакатастрофа в Ірані: три виклики для держави Україна

Поки повагу викликала абсолютно грамотна і чітка позиція прем'єр-міністра Олексія Гончарука, який озвучив саме ті тези, які важливі тут і зараз, і нічого зайвого:

- Україна відправить до Ірану групу для допомоги в пошуковій операції.
- Про причини авіакатастрофи можна буде говорити тільки після проведення розслідування.
- Держава надасть необхідну підтримку сім'ям загиблих.
- Працює оперативний штаб при РНБО, створений за дорученням Президента України.
- Рішенням Державіаслужби польоти в повітряному просторі Ірану будуть заборонені українським авіакомпаніям із 00.00 9 січня 2020 року - до з'ясування причин катастрофи.

Проте, одна правильна прес-конференція не захистить Україну від того, що навколо неї знову вирує смерч глобальних катастроф.

Вибір позиції в міжнародній політиці, грамотність дій і маневрів - усе це вимагає зовсім іншого рівня концентрації і відданості країні.

Тому що в період бурі, якнайбільш очевидно проявляється роль держави - служити і захищати громадян: від будь-яких фізичних та інформаційних атак.

Співчуваю сім'ям загиблих.

Читайте матеріал російською: Последствия крушения Boeing 737: как не стать клоуном в Тегеране

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини