RU

Ігри на самолюбстві Зеленського - нахабство на межі самогубства

Ігри на самолюбстві Зеленського - нахабство на межі самогубства

журналист, политический аналитик
16.01.2020, 16:40

Якщо злив прослушки Гончарука не дозволений самим Зеленським, то вигодонабувач цієї історії отримав велику проблему у стосунках із президентом

Спробувати ось так перед усією країною зіграти на самолюбстві Зеленського - це нахабство на межі самогубства. Думаю, всі надії в історії з ПриватБанком можна вважати спаленими.

Господар прослушки сам розумів, що в ній немає нічого однозначно страшного. Тому за рахунок титрів, які "довигадали",і загальної подачі створили такий контекст, що, типу, все пропало, а це "сходка" якихось змовників проти президента. Якщо просто слухати те, що говорять, і помічати склейки, то ефект інший.

До речі, враження таке, що титри на відео, з частковою розшифровкою сказаного, робили ті ж безграмотні люди, які ведуть деякі телеграм-канали типу з інсайдами.

Вивалюють прослушки або інші публічні подачі проти опонентів зазвичай тоді, коли програють апаратно. Ця дія того, хто відчуває слабкість своєї позиції. Ну, слабкість і закріпив. А ще забув, що Зеленський під тиском зробить не так, як ви хочете типу поступаючись тиску, а навпаки.

Читайте також - "Туман у голові", або Що не так з урядом Гончарука?

Якщо просто слухати те, що там говорили, і відволіктися від накладеної на ці записи фейсбуком і телеграмом комунікаційної атмосфери, то, саме Рожкова і Сологуб із Нацбанку разом з Маркаровою, виглядають найбільш адекватно і змістовно. А їх-то дуже давно як раз і намагаються дискредитувати. Прем'єр? Ну, наговорив зайвого. Але поки нічого смертельно зайвого.

Жодного матюка, ніяких схем про рюкзаки, митницю, газ або щось ще з області корупції, як у старі часи. Ну, дитячий садок! Звичайно, можна зрозуміти, чому страшно незадоволені топ-журналісти, які звикли відмазувати солідних корупціонерів, - на учасниках цієї наради особливо не заробиш. Обурливо!

Розрахунок цих зливів - перш за все на те, що люди не будуть прислухатися, а попливуть у загальній рамці доданого до записів негативного контексту, і повірять накладеним на відео титрам, які побачать на екрані.

І ще на те, що президент не просто образиться на Гончарука, а нарешті переконається, що головний спеціаліст з економіки серед олігархів мав рацію, коли говорив, що цей уряд ніфіга не вміє і що потрібна інша економічна політика.

Читайте також - Плівки Гончарука, або Війна почалася

Можливо, тут інтрига трохи глибше, і є ще завдання вдарити також і по людині, яка рекомендувала Гончарука спочатку. Ця людина, до речі, щось давно не з'являлася на публіці і навіть її жартів щось не видно. Втім, для цього висновку потрібно трохи більше даних.

Ну і не забувайте, що у таких персонажів, як Арсен Аваков, є ілюзія, що їх досвід для влади буде тим потрібніший, чим слабкішими будуть відчувати себе люди, що прийшли в 2019 році до влади, - від Зеленського і Гончарука до всіх інших. Занадто великий розрахунок для занадто слабкого компромату.

Чекаю на наступні записи. Може, там щось більш переконливе. Хоча щодо пілота в цьому серіалі і так уже зрозуміло, що навряд чи злетить.

Читайте матеріал російською: Игры на самолюбии Зеленского - наглость на грани самоубийства

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини