Звіробій: На допиті в ДБР запитували про ставлення до Зеленського

26.12.2019, 15:34
Звіробій: На допиті в ДБР запитували про ставлення до Зеленського - Фото
Маруся Звіробій

Волонтер Олена Біленька, відома як Маруся Звіробій, заявила, що на допиті в ДБР у справі про "погрози президенту Володимиру Зеленському" її запитували про знайомство з народним депутатом  Софією Фединою й ставлення до президента. Про це Звіробій сказала журналістам після допиту.

За її словами, в цій справі вона має статус свідка.

"Що питали? Знаю я Федину чи ні. Ну всі знають Федину... В основному про Федину і Facebook... Ще питали, чи є у мене негативне ставлення до Зеленського. Дуже переживати за людину, яку можуть підірвати, - це негативне ставлення або позитивне? Це філософське питання. тому що мій батько, коли за мене переживає, так на мене кричить, як скажений", - сказала Звіробій.

До проведення допиту, за словами волонтера, у неї претензій немає. Наступний допит призначено на 10 січня.

Також Звіробій заявила, що подала заяву на директора ДБР  Романа Трубу. Волонтер вважає, що він міг зробити службове підроблення (ст. 366 КК).

"У нас є підозра, що він вводить в оману суд, тому що до мене додому прийшли (для проведення обшуку, - ред.) з ухвалою з Печерського суду, а якщо центральний апарат ДБР має до мене якісь претензії, то вони повинні були прийти до постанови Шевченківського суду", - сказала Звіробій.

Це здалося її адвокату дивним, тому вони подали заяву про злочин.

  • 26 жовтня Федина разом зі Звіробій опублікували в Facebook відео своєї бесіди, в ході якої, як вважає слідство, "висловлювали погрози вбивством" Зеленському.
  • 26 листопада в ДБР повідомили, що направили в ГПУ проект підозри Федині і Звіробій.
  • 28 листопада у Звіробій пройшов обшук, в ході якого вилучили зброю.


Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского