Звіробій - Зеленському: Відбудеться все так, як ми сказали

28.11.2019, 14:09
Звіробій - Зеленському: Відбудеться все так, як ми сказали - Фото
Маруся Звіробій (Фото - Маруся Звіробій/Facebook)

Волонтер підкреслює: обшук в її будинку не змінить ситуації, про яку вона "попереджала" президента

Волонтер Олена Біленька, відома як Маруся Звіробій, не відмовляється від своїх слів, адресованих під час стріму президенту  Володимиру Зеленському Про це вона розповіла журналістам.

"Його попередили: якщо ти будеш грубіянити .. Повторюю ще раз: якщо ти будеш грубіянити нашим військовослужбовцям, то з тобою трапиться все, що там ми за списком тобі пояснювали з Фединою. Якщо ще не доходить. І якщо ти думаєш, що з тобою щось не трапиться, бо ти мені замовив обшук вдома у моєї бабусі, то ти помиляєшся - відбудеться все так, як ми сказали", - заявила вона.

Вона також підкреслила, що по телебаченню раніше "розпіарили вирвану з контексту розмову "між нею і Фединою, в якій вони обговорювали перепалку президента з бійцем в Золотому. Сам факт обшуків Звіробій вважає політичним переслідуванням.

Справка. Позавчора, 26 листопада, ДБР направило в ГПУ проект підозри нардепу Євросолідарності Софії Федині і Біленькій. Слідство вважає, що 26 жовтня в стрімі вони "висловлювали погрози вбивством" президенту Володимиру Зеленському

Читайте також: Обшук у волонтера-блогера Марусі Звіробій: вилучили зброю

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации