RU

Звинувачення директора української бібліотеки: розклала книги

02.11.2016, 17:10
Звинувачення директора української бібліотеки: розклала книги - Фото
Наталія Шаріна (фото - monavista.ru)
У Москві директора бібліотеки української літератури Наталію Шаріну прокурор звинуватила в тому, що вона придбала книги і розмістила їх на стелажах. Про це повідомляє в Twitter Грани.Ру.

"Прокурор: конкретно Шариной ставиться, що вона придбала книги і розмістила їх на стелажах", - наголошується в повідомленні.

Шаріна відповіла прокурору, що не бачить в цьому ніякого злочину.

Прокурор послалася на дані експертизи від 20 квітня 2016 року, яка знайшла ознаки приниження росіян і формування націоналістичних поглядів проти росіян.

"Інші книги - Голод на Україні 1946-47 рр, Голоса мого життя, Пам'ять, Час поезії, буклет Роман Шухевич", - додала прокурор.


Адвокат Іван Павлов зазначив, що суд втягують в політику.15 серпня повідомлялося, що прокуратура РФ відмовилася затверджувати обвинувальний висновок проти директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної, яку звинувачують в розтраті і екстремізмі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини