RU

Звернення Януковича: Я виконаю рішення КСУ

01.10.2010, 17:55
Звернення Януковича: Я виконаю рішення КСУ - Фото
5c0d996eee0be1919a622e0b28a922e3.jpg

Звернення Януковича: Я виконаю рішення КСУ
Президент України Віктор Янукович наголошує, що рішення Конституційного Суду України щодо скасування політичної реформи 2004 року, дає змогу повернутися до Конституції, яку Європа і світ визнали як одну з найкращих. Про це йдеться у зверненні глави держави до українського народу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович зазначив: "Конституційний Суд України скасував зміни, внесені до Конституції у 2004 році. Отже , ми повернулися до Основного Закону, за яким Україна жила з 96-го року. Ми повернулися до Конституції, яку Європа і світ визнали як одну з найкращих. Ця Конституція дала змогу Україні затвердитися як незалежній державі, визначити незмінний курс на демократію і верховенство права, захист прав і свобод громадян".

За його словами, рішення Конституційного Суду не є несподіваним для народу. "Україна і суспільство втомилися від життя у тих умовах, які продиктували нам зміни до Конституції 2004 року. Оскільки ці зміни, які вносилися у поспіху, на догоду політичному моменту, були причиною суцільних конфліктів у владі. Як результат - падіння економіки і бідність людей, значне послаблення позицій нашої країни на міжнародній арені", - сказав Президент.

"Як гарант Конституції, я виконаю це рішення, як виконав би будь-яке інше. Нова реформа політичної системи є невід'ємною складовою курсу реформ і стане вагомим кроком до загальнонаціональної згоди. Я підтримую ідею референдуму, а також ідею Національної конституційної асамблеї, як механізм для ефективної консолідації на шляху реформування політичної системи", - сказано у повідомленні.

"Це - легітимний шлях, за яким ми будемо йти. Хочу ще раз наголосити: альтернативи реформам, курсу на зміну і на поліпшення життя людей немає. Я вірю у безповоротність демократичного вибору, вірю у свободу і справедливість у нашій державі, у майбутнє української демократичної республіки", - наголосив Президент.

Нагадаємо, Конституційний Суд ухвалив рішення про скасування політреформи 2004 року. Зокрема КС визнав не відповідним Конституції України Закон "Про внесення змін до Конституції України" від 8 грудня 2004 року в зв'язку з порушенням процедури його розгляду і прийняття.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини