RU

Звернення до Януковича з підтримкою Тимошенко передано до ГПУ

29.08.2011, 17:55
Звернення до Януковича з підтримкою Тимошенко передано до ГПУ - Фото
ff9bc6a04f5aced7a160c41e9b863df8.jpg

Звернення до Януковича з підтримкою Тимошенко передано до ГПУ

Звернення до президента України Віктора Януковича з 23 тисячами підписів громадян на підтримку колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко передано до Генеральної прокуратури для вивчення і реагування. Про це заявив керівник головного управління доступу до публічної інформації Адміністрації президента Денис Іванеско.

"Щодо змісту листа, то президент України виступає за неухильне дотримання принципів верховенства права і незалежності суду. Згідно з Конституцією України, у глави держави відсутнє право втручатися в розгляд судом будь-яких справ. Тому лист з підписами прихильників Юлії Тимошенко спрямовано 29 серпня 2011 до Генеральної прокуратури України для вивчення і відповідного реагування", - повідомив Іванеско, передає Інтерфакс-Україна.

"Згідно із законом "Про звернення громадян", Генпрокуратура повинна поінформувати заявників про результати розгляду їх звернення протягом 30 днів", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під зверненням до президента з вимогою звільнити з-під варти Юлію Тимошенко підписалися більше 23 тис. громадян. Підписи збирали в палатковому містечку на Хрещатику.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини