RU

Зварич визначив ступінь спілкування Тимошенко і Януковича з Медведчуком

16.10.2008, 10:14

Спілкування Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і лідера Партії регіонів Віктора Януковича з Віктором Медведчуком набуває системного характеру. Так вважає народний депутат з фракції "Наша Україна - Народна самооборона" (НУНС) Роман Зварич.

Як повідомляє прес-служба НУНС, парламентарій заявив: "У принципі, нічого поганого в спілкуванні Тимошенко, Януковича та інших представників їхніх політичних сил з Медведчуком немає. Однак, ця людина в 2004 році робила все можливе заради краху Майдана, ця людина започаткувала так звані "темники" для ЗМІ, була причетна до фальсифікації виборів, була причетна до виникнення конституційної кризи в 2004 році. Тому виникає питання етичності такого спілкування з боку лідера БЮТ, яка заявляє про свою демократичність, і була безпосереднім учасником "помаранчевої" революції".

За словами нардепа, "про контакти з Медведчуком і його колишніми соратниками свідчить також депутатський склад БЮТ і ПР". "Там є немало осіб - колишніх членів СДПУ(о), які займали прокучмівську позицію під час подій 2004 року", - помітив "нашеукраїнець". На його думку, "все це свідчить про те, що БЮТ - політична сила, яка з розрахунку на певні політичні, а може, і інші вигоди, може переступити через багато важливих речей, зокрема, через надбання "помаранчевої" революції".

Нагадаємо, раніше Ю. Тимошенко заявила, що не може пригадати, коли в останнє бачилася з екс-главою Адміністрації Президента В. Медведчуком.

Досьє на Романа Зварича >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини