RU

Зварич схильний вірити у зв'язок Тимошенко і Кремля

25.09.2008, 11:23

Народний депутат від НУНС Роман Зварич схильний до думки про те, що останні дії Прем'єр-міністра Юлій Тимошенко і БЮТ продиктовані московським Кремлем. Про це політик заявив в інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема Р. Зварич зазначив: "Я більше схилений так думати. Хоч до 2 вересня я навіть не дозволяв собі такої думки". Народний депутат, поміж іншого, не розуміє, що заважає Прем'єр-міністру зробити один крок - засудити дії російського Чорноморського флоту, "який здійснив напад на союзну нам державу з території держави, Прем'єр-міністром якої є Тимошенко ".

За переконанням "нашоукраїнця", будь-який інший Прем'єр у такій ситуації, "в країні А, Б, В, не сидів би і не мовчав". "Це мовчання чимось продиктоване. Тому я починаю вірити в ті обвинувачення, які були висловлені на адресу Юлій Володимирівни, і проти яких я колись виступав", - наголосив Р. Зварич.

Нагадаємо, днями заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський заявив, що неофіційна сторона візиту Прем'єр-міністра в Росію буде полягати у "підзвітності Ю. Тимошенко перед Москвою" про політичну ситуацію в державі. За його словами, Ю. Тимошенко "доповість російському керівництву про виконання установок стосовно змін в українській владі". Зокрема йтиметься про "союз між БЮТ і Партією регіонів, призначення Віктора Януковича на посаду Голови ВР із збереженням Ю. Тимошенко на посаді Прем'єра", а також про "введення в дію змін до Конституції, які обмежують повноваження Президента".

У свою чергу, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує чутки про те, що їде в Москву для звітування перед російським керівництвом. "Я хотіла б спростувати смішні заяви про те, що Прем'єр-міністр має намір їхати в Москву про щось звітувати. Ви знаєте, мені, чесно кажучи, дивно, коли протягом однієї години Президент проголошує два девізи. Перший девіз - це "геть руки Кремля", другий - "даєш дешевий газ"... Це дивно сприймається", - зазначила Ю. Тимошенко.

Детальніше - в інтерв'ю з Р. Зваричем

Досьє на Романа Зварича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини