RU

Зварич розповів про "прем'єрські торги" Тимошенко і Януковича

04.12.2008, 12:40

Заступник голови фракції НУНС Роман Зварич вважає, що Юлія Тимошенко і Віктор Янукович не можуть поділити посаду Прем'єра.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", Р.Зварич зазначив, що Партія регіонів, БЮТ та їхнє керівництво зараз вирішують, "яким чином можна застосувати ротаційний принцип роботи уряду - мінятися на посади Прем'єра щодня, щотижня або щомісяця". Народний депутат стверджує, що, крім посади Прем'єра, "про все інше вони (БЮТ і ПР - ред.) вже домовилися - ресурси і фінансові потоки поділені".

"Дії ПР і БЮТ керуються з Кремля. Якраз за допомогою Кремля ці дві політичні сили оформлять давно овіяну мрією коаліцію", - наголосив Р.Зварич.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БЮТ Валерій Пісаренко в інтерв'ю журналістам запевнив, що для БЮТ прем’єрство Юлії Тимошенко не є каменем спотикання в коаліційних перемовинах. "Прем'єр-міністр Тимошенко заявила, що вона не буде ставити цю умову, а саме її прем’єрство, як обов'язкове для існування нової, великої коаліції", - сказав він, додавши, що лідер БЮТ знайде своє місце в новій коаліції.

Досьє на Романа Зварича>>>

Все про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини