RU

Зварич не бачить логіки у звільненні голови Нацбанку

30.10.2008, 14:22

Народний депутат України від фракції НУНС Роман Зварич вважає нелогічним вимогу звільнити голову Нацбанку України Володимира Стельмаха. Про це він заявив журналістам сьогодні в кулуарах Верховної Ради, коментуючи заяву представника БЮТ про те, що фракція ініціюватиме відставку голови НБУ.

"З одного боку, говорити про те, що країні треба забезпечити стабільність для подолання фінансової кризи, а з іншого - пропонувати звільнити критично основну особу, яка буде задіяна в заходах щодо забезпечення фінансової стабільності, - це нелогічно", - наголосив Р.Зварич, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, це може бути поганим сигналом, в тому числі і для МВФ. "Пропонувати його звільнити, щонайменше, дурість", - вважає він.

Крім того, Р.Зварич не бачить доцільності і в тому, щоб викликати голову НБУ зі звітом до парламент. Глава НБУ на погоджувальній раді детально розповів усе, що зараз відбувається у фінансовій сфері, зокрема і з курсовою політикою. Цією інформацією володіє як Прем'єр-міністр, так і всі керівники фракцій.

"Викликати його (Володимира Стельмаха - ред.) сюди, до ВР, для того, щоб він повторив все знову - я не бачу сенсу", - наголосив депутат.

Нагадаємо, Блок Юлії Тимошенко може запропонувати українському парламенту розглянути питання про висловлення недовіри керівництву Нацбанку України. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко. Зокрема, відповідаючи на запитання, чи буде БЮТ ініціювати звіт глави НБУ в парламенті, С.Міщенко сказав: "Обов'язково. Я би взагалі зараз порушив питання про внесення постанови Верховної Ради про недовіру керівництву Національного банку України за такі їхні дії, які сьогодні все бачать... Не може впоратися керівництво. Можливо, я сам візьму на себе ініціативу внесення такої постанови".

Парламентський "звіт про пророблену роботу" за середу >>>

Про українську боротьбу з кризою у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини