RU

Звіт про катастрофу Boeing 777 рейсу МН17: основні висновки

09.09.2014, 12:41
Звіт про катастрофу Boeing 777 рейсу МН17: основні висновки - Фото
Фото: EPA
Рада безпеки Нідерландів сьогодні, 9 вересня, опублікувала на офіційному сайті попередній звіт про можливі причини падіння Boeing 777 в Донецькій області. Нижче - ключові позиції документа.

"Судячи із записів з кабіни екіпажу, даними бортових самописців, а також авіадиспетчерських служб, політ проходив в нормальному режимі до 16:20:03 за місцевим часом, потім різко обірвався. Прослуховування розмов між членами екіпажу не містить жодних вказівок на можливі технічні помилки або надзвичайну ситуацію на борту. В кабіні екіпажу також не звучало жодних сирен, які могли б означати виникнення технічних проблем. Дані бортових самописців не містять оповіщень авіарадарів; параметри літального апарату відповідали параметрам, характерним для нормального польоту. Запис переговорів з авіадиспетчерської службою України підтверджує, що екіпаж не звертався за екстреною допомогою. Останній виклик авіадиспетчерської служби між 16:20:00 і 16:22:02 за місцевим часом залишився без відповіді.

Вивчення фрагментів літака, знайдених на місці катастрофи, дозволяє припустити, що апарат розбився на частини в повітрі (під час польоту). Дані про технічний стан апарату кажуть, що він був придатний до польоту на момент відправки з Амстердама і не мав технічних проблем. Літаком керував кваліфікований і досвідчений екіпаж.

Характер ушкоджень

До цих пір не можна сформувати детальний опис катастрофи. На наявних знімках шматки літака немов пробиті дробом. Фюзеляж і кабіна екіпажу містять сліди пошкоджень, які могла б завдати велика кількість високоактивних елементів, які проникли в літак ззовні. Схоже, що цей удар порушив цілісність апарату, що і призвело до руйнування його в польоті. Це також пояснює раптове припинення роботи самописців одночасно з втратою зв'язку з авіадиспетчерською службою та зникненням літака з екранів радарів.

Подальше розслідування

В даній попередній відповіді Рада безпеки Нідерландів представляє дані і висновки з розслідування, які були зроблені в самому його початку. Саме розслідування триває. Щоб точно визначити, що викликало катастрофу, необхідні ширші дослідження. Рада висловлює сподівання, що найближчим часом з'явиться більше доказів і даних. З цього моменту дослідницька група приступає до завершального звіту про розслідування. Рада має намір опублікувати його протягом року з моменту катастрофи.

Процедура

Проект попереднього звіту відправлений державам, які беруть участь у розслідуванні (Малайзії, Україні, Російській Федерації, Сполученому Королівству, США та Австралії) для вивчення. Представники Ради вже повідомили про його отримання".

Нагадаємо, Boeing-777 Малайзійських авіаліній, збитий 17 липня в Донецькій області, здійснював рейс Амстердам - ​​Куала-Лумпур. На його борту знаходилися 298 чоловік, серед них 192 голландця, 38 австралійців і 43 малазійця. Всі пасажири і члени екіпажу загинули.

Переклад: Олександра Колесніченко, ЛІГАБізнесІнформ


Читайте також: У Бука, який збив Boeing 777, був російський екіпаж - очевидці

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини