RU

Звільнилися російські чиновники, які займалися Україною - ЗМІ

01.12.2014, 17:41
Звільнилися російські чиновники, які займалися Україною - ЗМІ - Фото
a062f4cc05d543db749250dafd976768.jpg
У складі кремлівського підрозділу, що займається російською політикою щодо України, відбулися кадрові зміни. Про це російському виданню  Ведомости розповіли джерело в адміністрації президента і людина, близька до неї.

За даними джерел, з управління по соціально-економічному співробітництву з країнами СНД, Абхазією і Південною Осетією, яке курирує помічник президента Владислав Сурков, звільнилися за власним бажанням Борис Рапопорт (він займався політичною частиною роботи з самопроголошеними терористичними ДНР і ЛНР) і трохи раніше Володимир Авдєєнко, який обіймав посаду директора департаменту та курирував економічну складову відносин з ДНР і ЛНР.

"Офіційне розпорядження по Рапопорту підписано, воно вийшло і розіслано по адміністрації сьогодні (1 грудня)", - підтвердило джерело видання в Кремлі. Два тижні тому Рапопорт натякав, що може залишити свій пост, говорить знайомий чиновника: "Він сказав, що скоро у нього з'явиться більше вільного часу. Мабуть, тоді він уже написав заяву". В якості можливих причин відходу обох чиновників джерела видання називають прагнення "трошки розвантажитися": "Ситуація непроста, і на даний момент просто не існує залізного плану по виходу з кризи, працювати в таких умовах непросто".

Начальник управління Олег Говорун продовжує працювати, але крім Рапопорта і Авдєєнка за останні кілька місяців управління покинули близько п'яти-шести рядових співробітників, кажуть джерела видання. "Незрозуміло, хто у Суркова взагалі зараз займається Україною", - резюмував один зі співрозмовників.

Рапопорт у відповідь на запитання видання, чи дійсно він більше не працює в кремлівській адміністрації, сказав, що це питання не коментує. Авдєєнко назвав "неточною" інформацію про те, що він курирував в адміністрації економічні питання відносин з Україною, на запитання видання, де він працює зараз, відповів, що він "зараз вдома", а на питання, чи працював він в адміністрації президента - що "такі речі не коментує". Телефон Суркова не відповідав.

Рапопорт пропрацював на цій посаді рівно рік - наприкінці листопада 2013 р. він на запрошення Говоруна перейшов в Кремль з Білого дому, де обіймав посаду директора департаменту по формуванню системи "Відкритого уряду". Раніше Рапопорт вже працював у Говоруна, коли той очолював Міністерство регіонального розвитку, повноважне представництво в Центральному федеральному окрузі і кремлівське управління з внутрішньої політики.

На місце, що стало вакантним, за словами співрозмовника, близького до адміністрації президента, може бути призначений Ігор Удовиченко, який працював у 2011 р. заступником начальника управління з внутрішньої політики. За даними ЗМІ, з липня 2013 р. по травень 2014 р. він очолював раду директорів групи компаній Росводоканал. З Удовиченком зв'язатися не вдалося.

До числа пріоритетних завдань управління з соціально-економічного співробітництва з країнами СНД, Абхазією і Південною Осетією, створеного указом Володимира Путіна в червні 2012 р, входять реалізація в країнах Співдружності соціальних та економічних проектів, формування ефективних інститутів громадянського суспільства, створення сучасної фінансової та пенсійної інфраструктури, а також системи соціального захисту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини