RU

Звідки у Кузьміна нові дані проти Тимошенко: думка Власенка

29.01.2013, 16:49
Звідки у Кузьміна нові дані проти Тимошенко: думка Власенка - Фото
Сергій Власенко

У справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня є єдиний живий свідок, нові свідчення якого були сфабриковані за допомогою тиску на його сім'ю, повідомив сьогодні на прес-конференції захисник Юлії Тимошенко, опозиційний депутат Сергій Власенко.

"Аналіз повідомлення про підозру Тимошенко привів нас до того, що єдиним живим свідком у цій справі є пан Кириченко... Я хочу нагадати, що Петро Кириченко, не один раз перебуваючи в США, був допитаний (в 2001-2002 рр., - ред.) правоохоронними органами в рамках справи Павла Лазаренка. У тому числі йому ставили питання щодо вбивства Щербаня. Єдина відповідь, яку він дав, будучи допитаним, було те, що йому начебто від третіх осіб було відомо, що готується вбивство Юлії Тимошенко. Більше тоді пан Кириченко нічого не вказав", - сказав Власенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами адвоката Тимошенко, в 2011 році, коли дружина Кириченко Ізабелла пробула півтора місяця в київському СІЗО після спроби продати заарештоване майно її чоловіка, Петро Кириченко різко змінив свідчення. "Він одразу заявив, що згадав деякі факти. При цьому пан Кириченко не зміг назвати жодної конкретної дати та місця", - зазначив Власенко.

Також він наголосив, що після свідчень Кириченка його дружину Ізабеллу звільнили, а ще через місяць відпустили в США. "При цьому влітку 2012 року все майно Кириченка, яке було десятки років заарештовано, раптом було звільнено з-під арешту Генеральною прокуратурою, а всі кримінальні справи (у відношенні Кириченка, - ред.) були просто закриті", - сказав Власенко.

Посилаючись на витяг з повідомлення про підозру Тимошенко, Власенко наголосив, що "як би мотивом у цій ситуації був як би конфлікт навколо Індустріального союзу Донбасу в Донецькій області і при цьому слідство нехтувало фактом підписання 30 грудня 1995 угоди між ЄЕСУ і ІСД, в якій були чітко вказані поставки газу на територію Донецької області".

Також адвокат Тимошенко назвав витяг з повідомлення про підозру більше схожим на фентезі, ніж на юридичний документ, тому що в ньому немає ні конкретної дати, ні конкретного місця.

Досьє на Сергія Власенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини