RU

Звільнення Табачника може стати кінцем дружби Києва і Москви, - експерт

02.09.2011, 10:40

Звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти, науки, молоді і спорту буде свідчити про остаточне завершення дружби між Києвом і Москвою. Про це заявив політтехнолог, член експертної ради Інституту соціальних технологій Соціополіс Ярослав Макитра, коментуючи інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про можливу відставку міністра.

"Табачник від самого початку своєю діяльністю підтверджував відданість тим, хто лобіював його призначення - Москві. Це було очевидно і без останньої обмовки українського міністра про "нас Росії". Однак Янукович давав повний карт-бланш діяльності Табачнику. Поки не почалося загострення відносин з Кремлем", - зазначив експерт.

Макитра прогнозує ще низку звільнень проросійських чиновників, як в уряді Азарова, так і на інших посадах.

"Все йде до того, що вже найближчим часом ми знову втягнемося в торгову і газову війни з Росією. Очевидно, що після харківських угод по Севастополю, вигідних для Росії, теплі стосунки Кремля і Банкової пішли на спад. Особливо це стало помітним після контраверсійної позиції влади по україно-російських газових угодах", - резюмував політтехнолог.

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини