Зустріч по Україні в Женеві залишається актуальною - Лавров

Зустріч по Україні в Женеві залишається на порядку денному, але будь-яке застосування сили проти "протестувальників" має бути припинено. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров після переговорів з в'єтнамським колегою Фам Бінь Мінем.
"Ця зустріч поки залишається на порядку денному, - сказав Лавров. - Дуже сподіваємося, що зусилля, які зараз робляться в тому числі російським керівництвом, матимуть ефект, і будь-яке застосування сили щодо "протестувальників" буде припинено".
За його словами, Росія буде домагатися, щоб влада України "шанобливо поставилася до вимог мешканців південного сходу України, а не застосовувала армію, що заборонено українським законодавством".
Нагадаємо, напередодні генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен в черговий раз закликав РФ відвести війська від кордону з Україною. Представник Альянсу заявив про надійність інформації про участь РФ у протестах на сході України. У неділю генсек НАТО заявляв, що акції протесту на сході України є "організованою кампанією проросійських сепаратистів".
"Ми спостерігаємо організовану кампанію з боку проросійських сепаратистів, спрямовану на дестабілізацію України як суверенної держави. Я закликаю Росію прийняти конкретні кроки для деескалації ситуації і відвести війська, включаючи спецпідрозділи, від кордонів з Україною", - заявив Андерс Фог Расмуссен.
Зустріч представників США, ЄС, України та Росії заплановано на 17 квітня. Раніше Москва попереджала, що може відмовитися від участі в зустрічі, якщо Київ почне боротися з сепаратистами, які захоплюють державні установи на сході країни.
Джерело: ІТАР-ТАРС
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі