RU

Зурабов вручив Порошенку копії вірчих грамот. Вони адресовані Ющенку

25.01.2010, 17:10

Новий Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов вручив копії вірчих грамот главі українського МЗС Петру Порошенку. За словами П.Порошенка, вірчі грамоти російського Посла адресовані Президенту України Віктору Ющенку.

19 січня Президент РФ Дмитро Медведєв доручив Послу М.Зурабову почати виконання своїх обов'язків, а також призначив його на посаду спецпредставника Президента РФ з розвитку торгово-економічних відносин з Україною. М.Зурабова призначили Послом у Києві ще у серпні. Однак його виїзд до місця роботи було відкладено. У Росії це рішення пояснювали тим, що Кремль не бажає підтримувати жодних контактів з нинішнім Президентом України В.Ющенком.

Згідно з дипломатичною практикою, після прибуття в українську столицю новий Посол повинен був насамперед відвідати МЗС України і вручити копії вірчих грамот. Після цього він де-факто може почати роботу Посла. Водночас, щоб стати Послом де-юре, М.Зурабов повинен вручити вірчі грамоти Президенту України.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що ніби у вірчих грамотах М.Зурабова буде вказано лише пост Президента України без імені і прізвища глави держави.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Михайло Зурабов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини