RU

Зурабов розмовляє українською

25.01.2010, 12:30

Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов, який сьогодні прибув до Києва, обіцяє докласти максимум зусиль для реалізації потенціалу українсько-російських відносин. Свою заяву М.Зурабов зробив українською мовою.

"Для мене велика честь і відповідальність представляти Президента Росії і російський народ в Україні. Керівництво Російської Федерації переконане у тому, що російсько-українські відносини мають значний потенціал розвитку", - зазначив Посол.

Планується, що о 15:00 М.Зурабов вручить копії вірчих грамот у МЗС України.

19 січня Президент РФ Дмитро Медведєв доручив Послу М.Зурабову почати виконання своїх обов'язків, а також призначив його на посаду спецпредставника Президента РФ з розвитку торгово-економічних відносин з Україною. М.Зурабова призначили Послом у Києві ще у серпні. Однак його виїзд до місця роботи було відкладено. У Росії це рішення пояснювали тим, що Кремль не бажає підтримувати жодних контактів з нинішнім Президентом України Віктором Ющенком.

Згідно з дипломатичною практикою, після прибуття до української столиці нового Посла повинен насамперед відвідати МЗС України і вручити копії вірчих грамот. Після цього він де-факто може почати роботу Посла. Водночас, щоб стати Послом де-юре, М.Зурабов повинен вручити вірчі грамоти Президенту України.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Михайло Зурабов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини