RU

Зурабов говорив з Януковичем українською і побажав успіхів

02.03.2010, 17:05

Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Україні Михайло Зурабов збирається докласти максимум зусиль для розвитку добросусідських і партнерських взаємовідносин між двома державами. Про це він сказав сьогодні під час вручення вірчих грамот Президенту України Віктору Януковичу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, перед врученням грамот М.Зурабов звернувся до В.Януковича українською мовою: "Шановний панове Президенте! Дозвольте засвідчити свою високу повагу Вам і, у Вашій особі - Українському народові. Побажати Вам успіхів на посту Президента Україні, а Українському народові - доброго життя".

Глава української держави під час зустрічі з М.Зурабовим наголосив, що Україна надає важливе значення відносинам з Росією. "Ми зробимо все можливе для того, щоб наші спільні дії в цей непростий час повернули відносини між нашими країнами на рівень стратегічного партнерства", - сказав він. В.Янукович побажав М.Зурабову успіхів у професійній діяльності, плідної і змістовної роботи в Україні.

У кінці січня М.Зурабов вручив главі українського МЗС Петру Порошенку копії вірчих грамот, адресовані Президенту України Віктору Ющенку. Згідно з дипломатичною практикою, після прибуття в українську столицю новий Посол має насамперед відвідати МЗС України і вручити копії вірчих грамот. Після цього він де-факто зможе приступити до роботи Посла. Водночас, щоб стати Послом де-юре, М.Зурабов має вручити вірчі грамоти Президенту України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Михайло Зурабов: біографія та добірка новин>>>

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини