RU

Зниклий депутат-регіонал може переховуватися від кредиторів

28.07.2011, 10:19

Безвісти зниклий депутат Сімферопольської міської ради, директор КП "Сімекологія" Роман Данченко, авто якого було знайдено в кримській столиці в одному з дворів, може переховуватися від кредиторів. Таку версію розглядають в міліції.

Як пише газета Сегодня, в кримському главку міліції повідомили, що кримінальна справа за фактом зникнення Данченка будуть вести ще близько півтори місяці, але термін продовжать, якщо з'являться нові обставини. Зараз відпрацьовується версія, що Данченко переховується від кредиторів, які дали йому в борг великі гроші, - останнім часом депутат нібито бідував і заробляв на життя приватними перевезеннями.

Колеги депутата не спростовують і не підтверджують цю версію.

У Кримській республіканській організації Партії регіонів, за чиїми списками Данченко пройшов в міськраду, подробиць зникнення не знають. "Я думала, його вже знайшли, - заявила замголови КРО і депутат Сімферопольської міськради Светлана Косарич. - А в партії ми це питання не обговорювали, тому що він не настільки значущий партієць, справи якого варто було б винести на загальне обговорення".

Ауди А6, що належить депутату, виявив у дворі багатоквартирного будинку місцевий житель, який бачив оголошення про розшук по телевізору. Зараз правоохоронці роблять поквартирний обхід в пошуках свідків, оглядають сусідню лісосмугу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини