Зниклими безвісти в Донбасі вважаються 774 українця - СБУ

17.11.2015, 13:48
Зниклими безвісти в Донбасі вважаються 774 українця - СБУ - Фото
0dd6d003c6e9c40a8735ba8929990991.jpg

Дані СБУ не корелюються з інформацією інших правоохоронних органів і можуть відрізнятися, уточнили у відомстві

На сьогоднішній день внаслідок війни на сході країни зниклими безвісти вважаються 774 людини. Про це в ході круглого столу повідомив полковник Служби безпеки України Юрій Качанов, передає кореспондент ЛІГА.net.

"За нашими даними, на даний час зниклими безвісти вважаються 774 людини. Це дуже велика цифра. Вона постійно змінюється з об'єктивних і суб'єктивних причин, але цифра ця дуже велика", - сказав керівник об'єднаного центру з координації пошуку і звільнення незаконно позбавлених волі заручників і встановлення місцезнаходження безвісти зниклих осіб в районі проведення АТО.

При цьому Качанов додав, що йдеться не тільки про військовослужбовців, але й про волонтерів, журналістів, інших цивільних осіб.

За його словами, дані по 774 зниклим СБУ сформувала на основі звернень і заяв громадян, а також за інформацією з відео в інтернеті. "А також поміж усіх інших джерел, які ми постійно аналізуємо", - сказав він, підкресливши, що дані СБУ не корелюються з даними інших правоохоронних органів, відповідно, можуть відрізнятися.

20 жовтня в СБУ повідомляли про те, що зниклими безвісти вважаються 800 осіб, а на окупованій території знаходяться тіла близько 400 українських військовослужбовців.

Станом на 29 жовтня в заручниках у терористів Донбасу залишалися 139 українських громадян, а 788 осіб вважалися зниклими безвісти. Ці дані навела уповноважений президента з мирного врегулювання війни в Донбасі Ірина Геращенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев