RU

Знайшлися автори скандального відео з Тимошенко в СІЗО

16.12.2011, 13:21
Знайшлися автори скандального відео з Тимошенко в СІЗО - Фото
Стоп-кадр відео з Тимошенко, яке з'явилося в YouTube
Скандальна відеозйомка в палаті N260 Київського СІЗО, де лежить екс-прем'єр Юлія Тимошенко, проводилася офіційно і відкрито з дозволу адміністрації СІЗО. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

За даними ДПСУ, 13 грудня перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби, головний державний санітарний лікар України у присутності в.о. начальника і представників адміністрації Київського СІЗО провели візуальну перевірку умов, в яких знаходиться Тимошенко.

За результатами обстеження комісія дійшла висновку, що умови і температурний режим в палаті N260 медико-санітарної частини слідчого ізолятора, де утримується Тимошенко, відповідають вимогам санітарного законодавства.

"При огляді з метою об'єктивного інформування громадськості про умови перебування Юлії Тимошенко в СІЗО, з дозволу адміністрації установи, офіційно і відкрито проводилася відеозйомка, про що її заздалегідь попередили. При цьому не було допущено жодних порушень чинного законодавства і не переслідувалися наміри втручання в особисте життя", - зазначили в ДПСУ.

Нагадаємо, раніше в інтернеті з'явився відеозапис з медчастини Київського СІЗО. На відео Тимошенко, що лежить на лікарняному ліжку, свариться з людьми, які прийшли в її палату: вона категорично заперечує проти зйомки.

Захист екс-прем'єра оскаржить проведення відеозйомки в Лук'янівському СІЗО. "Однозначно це незаконні дії, ви бачили, як на відео хтось знімав у шпарину... Є норми моралі, коли людина лежить, не може встати і каже: не знімайте, а її знімають. Це ненормально", - вважає адвокат Сергій Власенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини