Знайдено власника рекордної партії бурштину

05.08.2015, 14:35
Знайдено власника рекордної партії бурштину - Фото
2af11de4935577695565b4e67cf63ad0.jpg

Як з'ясувалося, права на 2,6 т бурштину, вилучені у Рівненській області у вівторок, належать компанії Укрбурштин

Партія з 2,6 т бурштину, вилучена правоохоронними органами в Рівненській області у вівторок, належить держкомпанії Укрбурштин. Про це сьогодні на прес-конференції заявила арбітражний керуючий компанії Укрбурштин Олена Левкович, повідомляє ТСН.

"Ми будемо подавати до суду, щоб повернути цю сировину", - зазначила вона. За словами Левкович, компанія має всі необхідні дозвільні документи на видобуток бурштину на території області. Проте Укрбурштин залучив інші приватні компанії до цих робіт, з якими було укладено відповідні договори, оскільки компанія знаходиться в процедурі санації і не має можливості самостійно проводити геологорозвідувальні роботи на ділянці площею понад 1 тис га.

Як стверджує арбітражний керуючий компанії, вилучений бурштин був підготовлений для проведення експертизи, яка повинна була встановити його справжність і стартову ціну для продажу. Для продажу в Укрбурштин почали пошук торгової компанії. Продаж був схвалений комітетом кредиторів компанії, а виручені гроші повинні були піти на погашення боргів підприємства.

Левкович також заявила, що правоохоронні органи були ознайомлені з усіма необхідними документами, що підтверджують законність видобутку цієї партії бурштину. Незважаючи на це, сьогодні відбудеться засідання суду, на якому представники силовиків збираються довести правомірність вилучення партії бурштину та мікроавтобуса, в якому його перевозили.

Нагадаємо, рекордна партія бурштину була затримана минулої ночі в Рівненській області. При цьому глава МВС пообіцяв назвати "одіозні" імена замішаних у незаконному бурштиновому видобутку.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации