RU

Знання англійської буде обов'язковим при прийомі на держслужбу

04.06.2015, 15:20
Знання англійської буде обов'язковим при прийомі на держслужбу - Фото
0138866732161b2108d6fc6e8b3c84b9.jpg
Володіння англійською мовою в майбутньому стане обов'язковим критерієм при прийомі на державну службу. Про це президент України Петро Порошенко заявив сьогодні у щорічному посланні до Верховної Ради.

"Володіння англійською мовою стане ключовим критерієм при прийомі на державну службу. Я думаю, що це поступово має вводитися вже в найближчі роки", - сказав глава держави.

Порошенко також заявив про намір підтримати програму Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку. "Україна сьогодні в глобальному рейтингу залишається серед країн з найнижчим рівнем володіння англійською. І це бар'єр для українців для переорієнтації на західні цінності і стандарти. Це обмежує нам доступ до наукових досліджень, які на 80% публікуються in English. 55% веб-сторінок також написані англійською", - заявив Порошенко.

За його словами, 2016 рік буде оголошено в Україні роком англійської мови. При цьому Порошенко запевнив, що пріоритет української мови залишається беззаперечним.

Як відомо, Міністерство освіти і науки також має намір організувати літні табори з вивчення англійської мови в школах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини