RU

Значна частина ДЗ залишається під контролем бойовиків

19.11.2014, 12:04
Значна частина ДЗ залишається під контролем бойовиків - Фото
Фото: uz.gov.ua
На сьогоднішній день значна частина Донецької залізниці (ДЗ) залишається під контролем бойовиків, які постійно чинять тиск на її керівництво та працівників, перешкоджають виконанню посадових обов'язків.

Як повідомили в прес-службі Укрзалізниці, на роботу залізниці також впливає руйнування інфраструктури в результаті бойових дій, що, в свою чергу, позначається на падінні обсягів перевезення вантажів, отже, і доходів. "Контроль бойовиками частини території в східних областях, де знаходиться більшість підприємств - споживачів і відправників сировини, роблять практично неможливою нормальну роботу галузі. Зокрема, роботу металургійної та вугільної галузі суттєво ускладнюють ризики не схоронності вантажів, перебої в роботі фінансової системи і проблеми з логістикою", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що обов'язки начальника Донецької залізниці зараз виконує Ігор Романенко, який раніше обіймав посаду заступника начальника залізниці по рухомому складу та матеріально-технічного забезпечення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини