RU

ЗМІ з'ясували, хто входить до "передвиборчої команди" Зеленського

26.10.2018, 14:11
ЗМІ з'ясували, хто входить до
Володимир Зеленський Фото: facebook.com/zelenskiy

У той час, як багато кандидатів в президенти роками вибудовують свої передвиборчі програми, український шоумен Володимир Зеленський завдяки серіалу "Слуга народу" отримав реальні шанси якщо і не перемогти на президентських виборах, то, щонайменше, пройти зі своєю партією в парламент. Про це у своєму розслідуванні пише Українська правда.

Водночас наразі не зовсім ясно, хто ж входить в команду Зеленського. За інформацією УП, можливий кандидат в президенти веде на подив "закриту" кампанію; в його найближче оточення входить лідер партії Слуга народу Іван Баканов, чиє фото навіть не можна знайти в інтернеті - настільки він не публічна людина. Крім нього, із Зеленським контактують Борис і Сергій Шефір, Сергій Трофимов і Юрій Костюк. Всі вони - керівники і сценаристи студії Квартал 95.

Видання також повідомляє, що Зеленський зустрічався з декількома українськими політтехнологами, але їх пропозиції не виправдали очікувань "слуги народу", тому всі вищеназвані люди самостійно придумують інфоприводи, які негайно розлітаються по інтернету.

Через відсутність політичного, економічного і управлінського досвіду, команді Зеленського доводиться радитися з експертами. Серед них, як пише УП, - політолог Віктор Андрусів, адвокат Андрій Богдан (його послугами користується в тому числі Ігор Коломойський) і співзасновник Monobank Дмитро Дубілет.

Залишається неясною і ступінь впливу Коломойського на Зеленського. Обидва вони заперечують співпрацю один з одним, але не можна не врахувати той факт, що всі продукти Кварталу виходять на телеканалі українського олігарха.

У липні цього року Володимир Зеленський заявив, що не буде і ніколи не збирався брати участь у президентських виборах. Проте, в нещодавньому листуванні з журналістами УП шоумен зазначив, що у нього є "думки про початок політичного життя". "Але говорити про будь-які з двох перегонів поки що рано", - написав комік.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини