RU

ЗМІ в Україні далекі від незалежності - Яценюк

07.04.2015, 13:39
ЗМІ в Україні далекі від незалежності - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Засоби масової інформації в Україні далекі від незалежності. Про це сьогодні на презентації суспільности мовлення заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Змушений констатувати, що сьогодні засоби масової інформації в Україні дуже далекі від високого статусу незалежності. Якщо сьогодні ЗМІ всі дотуються своїми власниками, якщо вони збиткові, то яку тоді функцію виконує частину цих ЗМІ? Функцію незалежної журналістики або функцію журналістики, яка все-таки залежить від джерела фінансування?" - запитав він.

За його словами, громадське телебачення має в першу чергу позбутися впливу влади на формування як органів правління, так і дати можливість для незалежних джерел фінансування. "Ми зійшлися на тому, що треба відмовитися від державного підприємства, і суспільне телебачення, відповідно до постанови уряду, створено у вигляді публічного акціонерного товариства. Не державна компанія, яка контролюється урядом і прем'єром, про що прем'єр шкодує, а як виключно незалежний орган зі своєю системою управління і повною незалежністю", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини