RU

ЗМІ: Швейцарія почала повертати гроші з рахунків людей Януковича

17.04.2015, 11:52
ЗМІ: Швейцарія почала повертати гроші з рахунків людей Януковича - Фото
6346b8fadafb4d08efd6824a9da6c43c.jpg
Швейцарія задовольнила запит про надання правової допомоги Україні щодо заблокованих фінансових коштів, пов'язаних з режимом екс-президента Віктора Януковича. Про це йдеться в матеріалі "Швейцарія почала процес повернення Україні грошей "сім'ї" Януковича", опублікованому в місцевому виданні  Swissinfo.

"Федеральне відомство юстиції задовольнило прохання, яке надійшло від канцелярії генерального прокурора України, про надання правової допомоги у справі заморожування активів, що належать високопоставленим представникам з оточення колишнього президента України Віктора Януковича, і видала ордер на вилучення банківських записів", - сказав представник відомства Фолко Галлі.

Чиновник також підкреслив, що Федеральне відомство юстиції не володіє будь-якою інформацією про обсяг заморожених активів екс-чиновників "сім'ї" Януковича.

Як зазначив Галлі, це перший випадок, коли представники швейцарської юстиції винесли позитивне рішення за юридичним запитом у "справі" екс-президента України.

Нагадаємо, Швейцарія була однією з перших країн, які в 2014 році заблокували активи Віктора Януковича і 30 інших людей з його оточення. Передбачається, що на рахунках людей екс-президента було принаймні 170 млн швейцарських франків (швейцарське видання Neue Zürcher Zeitung наводить інші дані - від 100 млн до 160 млн франків).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини