RU

Змінюють маршрути: опозиція і влада можуть зіткнутися 18 травня

16.05.2013, 11:16
Змінюють маршрути: опозиція і влада можуть зіткнутися 18 травня - Фото
c186bd87c0fdcdd6bbcbed2d9665e524.jpg
Опозиційний марш "Вставай, Україно!" і антифашистський марш Партії регіонів можуть зіткнутися в Києві 18 травня, пише Комерсант-Україна в статті "Туди їм і дорога".

Газета нагадує, що попередні плани організаторів маршів припускали можливе зіткнення лише на Європейській площі. Тепер маршрути опонентів припускають лобове зіткнення - два марші підуть назустріч один одному.

Передбачалося, що мітинг "Вставай, Україно!" розпочнеться на Європейській площі, після чого опозиція попрямує на Софійську площу. Однак у маршруті з'явилися нові пункти: Адміністрація президента і Верховна Рада. "Просто йти на Софійську площу - це програш, який викличе критику учасників мітингу. Тому ми вирішили поміняти маршрут і піти до адміністрації президента та Верховної ради, а вже звідти на Софійську площу", - сказав співрозмовник газети в Батьківщині.

У той же час колона маршу регіоналів мала підійти на Європейську площу до 12:00, де до того часу опозиціонери планували почати мітинг. Тепер маршрути опозиції і провладних сил припускають, що вони підуть назустріч один одному по вулиці Грушевського.

"Остаточне рішення (про зміну маршруту) поки не прийнято, ми подивимося по ситуації. Упевнений, що там буде хаос, тому що назустріч нам підуть учасники так званого антифашистського мітингу, які, природно, не захочуть йти на Європейську площу, а спробують заблокувати територію біля Верховної Ради ", - вважає інше джерело в Батьківщині.
У Партії регіонів, яка зовсім недавно оголосила про свою антифашистську акцію до планів опозиції поставилися негативно. "Це провокація, спрямована на те, щоб перетнутися з нашим мітингом і влаштувати якісь деструктивні і аморальні дії. Ми подумаємо, як забезпечити безпеку учасників антифашистського маршу", - сказала регіонал Олена Бондаренко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини