RU

Зміни до регламенту й бюджет у Раді приймають 50 депутатів

04.07.2012, 17:46
Зміни до регламенту й бюджет у Раді приймають 50 депутатів - Фото
62ed2247622a4e600539a918d90a3cb8.jpg
Верховна Рада України плідно попрацювала під кінець дня. Зміни до регламенту й бюджету більш ніж 226 картками приймали близько 50 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, до початку пленарного засідання після ранкової перерви в сесійній залі зібралося трохи більше ста народних депутатів від більшості. Опозиція ще вчора заявила про те, що принаймні на цій сесії на своїх робочих місцях не з'явиться. У міру того як час наближався до завершення офіційного пленарного дня в середу, до 14:00, ряди депутатів від більшості стали рідшати.

Пропозиція першого віце-спікера ВР Адама Мартынюка попрацювати до розгляду всього порядку денного у зв'язку з тим, що президент не виключає розпуску Верховної Ради, підтримав 255 карток, при цьому в залі знаходилося менше ста народних депутатів.

Ближче до третьої години депутати приступили до розгляду низки економічних законопроектів, зокрема, внесли зміни в закон про держзакупівлі й прийняли зміни до держбюджету України на 2012 рік. Під час голосування на табло висвічувалося більше 226 голосів, при цьому в залі було менше 50 депутатів.

Зміни до бюджету, які були подані окремими законопроектами, Мартинюк запропонував розглянути пакетом. Спочатку представники Кабміну представили всі законопроекти, після цього депутати картками взяли їх окремо, потім Мартинюк запропонував доручити юридичним службам разом з профільним комітетом звести всі п'ять прийнятих законів в один закон про внесення змін до державного бюджету України на 2012 рік, який і буде поданий на підпис президенту. За проголосувало 262 картки народних депутатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини