RU

ЗМІ: Корпорація Тимошенко вивела за кордон $ 690 млн.

26.10.2011, 23:07
ЗМІ: Корпорація Тимошенко вивела за кордон $ 690 млн. - Фото
731316ad1cdbf47eeda0ab969ca9889b.jpg

ЗМІ: Корпорація Тимошенко вивела за кордон $ 690 млн.
Корпорація ЄЕСУ, якою керувала Юлія Тимошенко, протягом 1996-1997 років перевела на рахунки іноземних компаній майже $690 млн.

Як пише газета Дело, такі цифри фігурують в матеріалах кримінальної справи стосовно Тимошенко.

У цих матеріалах зазначено, що відповідно до висновків документальної ревізії діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України", яку провело Головне контрольно-ревізійне управління, корпорація в 1996-1997 роках "безпідставно перерахувала на закордонні рахунки компанії United Energy Internаtional Limited під виглядом розрахунків за природний газ валютні кошти ... на суму близько 690 мільйонів доларів".

Ці гроші були отримані корпорацією в результаті продажу природного газу українським споживачам. За інформацією слідства, російський газ постачався компанією Газпром через фірму United Energy Internаtional Limited.

Слідчі вважають, що частина коштів, отриманих від продажу палива, повинні були піти не на рахунки іноземних компаній, а на закупівлю товарно-матеріальних цінностей і поставку їх до Росії, відповідно до контракту між ЄЕСУ і Міноборони РФ.

"Замість цього службові особи ЄЕСУ розпорядилися коштами на свій розсуд, у тому числі перерахувавши їх на рахунки підконтрольних їм компаній United Energy Internаtional Limited, Somoli Enterprises Limited та інших", - говориться в матеріалах слідства.

В результаті таких дій, згідно з актом Федеральної служби Росії з валютного і експертного контролю, міністерство оборони РФ недоотримало матеріально-технічних ресурсів на суму $353,62 млн. Разом з фінансовими санкціями сума претензій до ЄЕСУ складає $405 млн.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини