RU

ЗМІ: Яценюк і Гриценко створюють єдину партію

17.01.2011, 11:50
ЗМІ: Яценюк і Гриценко створюють єдину партію - Фото
0030c720d4c6bc3c0e9046786173b0ee.jpg

ЗМІ: Яценюк і Гриценко створюють єдину партію

Лідери партій "Фронт змін", "Цивільна позиція", Європейська партія України і Українська республіканська партія "Собор" планують об'єднатися в одну партію. Про це пише газета "КоммерсантЪ-Украина".

За інформацією видання, лідери чотирьох опозиційних партій, що входять у блок НУНС, - Арсеній Яценюк ("Фронт змін"), Анатолій Гриценко ("Громадянська позиція"), Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП "Собор") домовилися об'єднатися в одну політичну силу.

"Йдеться не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій єдиної потужної політичної сили", - повідомило джерело видання, якому відомі деталі перемовин.

Лідер УРП "Собор" А.Матвієнко підтвердив інформацію про підготовлюване об'єднання опозиційних партій, наголосивши, що питання кількості партій, які можуть стати суб'єктами нового об'єднання, "на сьогоднішній день відкрито".

До того ж у "Фронті змін" також підтвердили цю інформацію. "Я підтверджую інформацію про те, що перемовний процес йде, але говорити про конкретних учасників майбутньої політичної сили і про якісь інші деталі на сьогоднішній день ще рано", - заявила прес-секретар глави "Фронту змін" Іванна Коберник.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини