RU

Зміна Держбюджету може призвести до "страшних наслідків"

29.10.2008, 15:50

Запропоновані урядом зміни до Закону про Держбюджет без врахування особливостей Закону про оренду державного і комунального майна нанесе удар по малому і середньому бізнесу. Таким чином, Фонд державного майна (ФДМ) буде змушений порушити права орендарів. Про це під час брифінгу заявила голова ФДМ Валентина Семенюк-Самсоненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Семенюк-Самсоненко зазначила, що запропоновані урядом зміни до бюджету призведуть до того, що орендовані підприємства і об'єкти будуть відібрані в орендарів і виставлені на продаж. Таким чином, будуть порушені права орендарів, що вмить негативно позначиться на самому Фонді держмайна.

"Такі зміни, якщо вони будуть, матимуть страшні наслідки. В Україні діє 23 600 договорів про оренду. Це означає, якщо будуть прийняті зміни до Бюджету і не будуть враховані особливості Закону про оренду державного і комунального майна, орендарі можуть звертатися з позовами щодо ФДМ до суду, щоб компенсувати витрати, які були понесені ними при оренді... І це означає, що ми, в свою чергу, будемо нести страшні відповідні витрати", - пояснила В.Семенюк-Самсоненко.

Нагадаємо, на порядку денному Верховної Ради на сьогодні буде проект змін до Держбюджету на 2008 рік № 3283, поданий народним депутатом Ксенією Ляпіною, і урядовий проект змін до Держбюджету №3308. Обидва направлені на фінансування виборів.

Про боротьбу Тимошенко з фінансовою кризою у матеріалі Юлія Тимошенко: "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Досьє на Валентину Семенюк-Самсоненко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини