RU

ЗМІ: "Єдинороси" приїхали у Крим агітувати за Партію регіонів

12.10.2010, 10:20
ЗМІ:
6571bc9457d4125daa20605a023b8a1a.jpg

ЗМІ: "Єдинороси" приїхали у Крим агітувати за Партію регіонів

У Сімферополі пройшов форум Крим "Міст дружби України і Росії". Захід, на якому були присутні перші особи Криму і депутати Держдуми Росії від фракції "Єдина Росія", перетворився в агітаційні збори за Партію регіонів на майбутніх місцевих виборах.

За даними газети "КоммерсантЪ-Украина", такого рівня заходів за останні десять років у Криму не було. Вчора у Кримському драматичному театрі ім. Горького до 16:00 зібралися співробітники Ради міністрів автономії, депутати Верховної ради Криму, мери кримських міст, глави райдержадміністрацій, актив кримської республіканської організації Партії регіонів.

Останніми в зал увійшли глава Ради міністрів Василь Джарти, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, глава парламенту автономії Володимир Константинов, народні депутати Партії регіонів Олексій Боярчук і Вадим Колесніченко, а також російська делегація на чолі з главою комітету Держдуми з питань власності Віктором Плескачевським.

Щоб наголосити на значущості російських гостей, організатори форуму вирішили відкрити його виконанням гімну Росії. Гімн України прозвучав другим, за ним - гімн Криму. "Сьогодні представники партії "Єдина Росія" присутні тут для того, щоб ми відчували їхню підтримку", - заявив глава уряду Криму В.Джарти.

"Коли п'ять років тому ми підписували договір про дружбу і партнерство з Партією регіонів і визначали саме її як ключового і єдиного нашого партнера в Україні, багато політологів усміхалися", - сказав член комітету Держдуми з економічної політики і підприємництва Володимир Медінський.

"Вони говорили, що у Партії регіонів немає майбутнього, про те, що вона ніколи не переможе на виборах. Ми так не думали. І справа не в особистих симпатіях і антипатіях, справа в тому, що ми вірили в мудрість українського народу і неминучість перемоги Партії регіонів. І кому сьогодні, як не нам, "Єдиній Росії", бажати вам, Партії регіонів, перемоги", - додав він.

Форум завершився підписанням спільної заяви, в якій учасники зобов'язалися "активно співпрацювати з метою поглиблення стратегічного партнерства Росії і України". "Ніякі кордони ні на Сході, ні на Заході України не розділять Україну і Росію, які є частиною єдиної Європи", - йдеться у документі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини