RU

ЗМІ: Банкова розглядає три варіанти звільнення Тимошенко

24.09.2011, 15:29
ЗМІ: Банкова розглядає три варіанти звільнення Тимошенко - Фото
66d9b76260c95c9e09acd5941ecf0fbb.jpg

ЗМІ: Банкова розглядає три варіанти звільнення Тимошенко
Корекція законодавства - найбільш прийнятний спосіб для вирішення ситуації довкола екс-прем'єра Юлії Тимошенко, причому здійснюваний з подачі опозиції. Про це пише щотижневик ZN.UA.

Як пише видання, підготовлено три відповідні законопроекти. Перший (авторства Віктора Швеця та В'ячеслава Кириленко) припускає вилучення із КК 365-й статті, що допускає кримінальну відповідальність за перевищення влади або службових повноважень.

"Другий проект, наскільки можна судити, з'явився з подачі соратників Арсенія Яценюка. Він пропонує вважати перевищення влади або службових повноважень правопорушенням, але не карним, а лише адміністративним", - відзначає щотижневик.

Творці третього проекту (Іван Кириленко та Володимир Мойсик) рекомендують змінити суб'єктність. Тобто, не вилучати із КК 365-у статтю, а підправити 364-у, уточнивши, хто саме підпадає під визначення " посадові особи". Згідно із Законом "Про Кабінет міністрів", члени уряду є не держслужбовцями, а політичними діячами. І за свої діяння, по логіці, повинні нести не карну, а політичну відповідальність - якщо не зробили очевидного карного злочину. На думку авторів цього (імовірно, найперспективнішого) проекту, КК і закон про Кабмін необхідно привести у відповідність, позбавивши політичних діячів від загрози карного переслідування за політичні діяння.

"Саме цей документ сьогодні є предметом найбільш пильного вивчення Банкової. Але гарантувати того, що в прагматичні міркування не втрутиться ще який-небудь ірраціональний фактор, не може ніхто", - відзначає видання.

Нагадаємо, Печерський районний суд столиці переніс судові дебати в справі Юлії Тимошенко на 27 вересня.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини