RU

Злочини проти Майдану: активістам потрібен проектний менеджер

29.05.2015, 14:35
Злочини проти Майдану: активістам потрібен проектний менеджер - Фото
6a48f806f40659a88883d1115b7841f5.jpg
Громадська організація "Сім'ї героїв Небесної Сотні" шукає проектного менеджера для роботи в Центрі сприяння розслідуванню злочинів проти Євромайдану. Про це йдеться в релізі, що надійшов до редакції.

Проектний менеджер повинен організувати роботу Центру та забезпечити пошук джерел його фінансування. Адреса для відправки резюме: [email protected]

У створенні Центру сприяння розслідуванню злочинів проти Євромайдану взяли участь ГО "Сім'ї героїв Небесної Сотні", адвокати родичів загиблих, Автомайдан, Громадська комісія з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні. Завданням Центру є підтримка слідчої діяльності правоохоронних органів України шляхом залучення вітчизняних і зарубіжних експертів з метою розкриття злочинів проти Євромайдану, координація зусиль суб'єктів, зацікавлених у розкритті цих правопорушень, пошук фінансування названої вище діяльності.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини